27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY zgłoś się do 5 grudnia!

Wolontariat   28 listopada 2018   Możliwość komentowania 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY zgłoś się do 5 grudnia! została wyłączona

SZTAB 2296 MDK SOPOT –
SOPOT DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 

Jak co roku w styczniową niedzielę, na ulice Sopotu  wolontariusze wyjdą ze sztabu 2296 MDK SOPOT i będą kwestować na rzecz Fundacji WOŚP. Chcesz dołączyć do armii wolontariuszy?

Co zrobić, żeby zostać wolontariuszem/ką?

1. Zgłoś się! Do 5 grudnia 2018 przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami 27. Finału WOŚP.
Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety wolontariusza do pobrania w formie elektronicznej  ankieta-wolontariusza-27-finalu i dostarczenie jej osobiście do sztabu.
Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza i opiekuna.

Dodatkowo każdy wolontariusz musi dostarczyć zdjęcie o wymiarach minimum 800×800 pixeli w formacie jpg. Zdjęcia można dostarczyć na płycie, nośniku przenośnym lub przesłać mailem na adres: mdk.imprezy@gmail.com Ważne, aby każde zdjęcie było podpisane imieniem i nazwiskiem wolontariusza.
O tym, czy dana osoba zostanie zarejestrowana, jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostarczą błędne dane osobowe lub błędny format fotografii będą automatycznie usuwane przez system rejestracyjny.

2. E-mail – W ankiecie koniecznie podaj adres swojej poczty elektronicznej. W ten sposób będziemy przesyłać Wam najważniejsze informacje dotyczące 27. Finału WOŚP.

3. Facebook – https://www.facebook.com/wospsopot/ – to wydarzenie utworzone przez sopocki sztab. Będą tam zamieszczane ważne informacje dla darczyńców, ale i wolontariuszy. Warto dołączyć do wydarzenia.

4. Oświadczenie – Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie. Oświadczenie będzie można podpisać w dniach 7 – 9 grudnia 2018 w godz. 8:00 – 17:00 u przedstawiciela sopockiego sztabu WOŚP – p. Edyta Dawidowska tel. 58-551-41-31

5. Identyfikatory, puszki z banderolami oraz serduszka będzie można odebrać w siedzibie sztabu w dniu Finału, tj. 13 stycznia 2019 r.

6. Wolontariusze oddają zaplombowane puszki w dniu Finału w miejscu wskazanym przez szefa sztabu.