AKCJA RÓŻA OD ŚW. WALENTEGO 2022 w Sopocie i w Gdańsku – PODSUMOWANIE

Wolontariat   14 lutego 2022   Możliwość komentowania AKCJA RÓŻA OD ŚW. WALENTEGO 2022 w Sopocie i w Gdańsku – PODSUMOWANIE została wyłączona

Akcja „Róża od Świętego Walentego” 2022 – FINAŁ Akcji Sopot-Gdańsk 🙂

14 lutego, kolejny zimowo-przedwiosenny dzień,  poniedziałek, początek tygodnia, walentynki…ale NIE TYLKO 🙂 To właśnie dziś odwiedziliśmy Wojewódzki Szpital  Psychiatryczny im. T. Bilikiewicza w Gdańska. Na ręce dyrekcji oraz personelu przekazaliśmy pacjentom róże oraz ręcznie wykonane kartki opatrzone sentencjami i złotymi myślami.

  •  Do Sopocki Wolontariat wpłynęło w sumie 309 kartek od podmiotów z Sopotu, Gdańska oraz z terenu Województwa Pomorskiego,  które między innymi w swoich działaniach wspierają osoby w kryzysach psychicznych. Bardzo nas cieszy także włączenie się w Akcję szkół i mieszkańców Sopotu.
  • Udało się także zebrać  darowizny na zakup róż w łącznej kwocie 815 zł  !
  • Dzięki cegiełkom zakupiliśmy 371 róż.

Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy…<3

  • Mamy też bardzo dobre wieści!  W Akcję Róża włączyła się także FIRMA BIOFARM z Poznania.  Szykuje się dobra współpraca ze Stowarzyszeniem Na Drodze Ekspresji…:):)

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osoba, kto przyczynił się do tego aby i w tym Roku Akcja Róża od św. Walentego mogła dojść do skutku:)

Jesteśmy poruszeni… i wdzięczni…

Drodzy,  życzymy Wam Miłości do Ludzi i od Ludzi… Wzajemnej życzliwości i solidarności w codzienności!

#noweobliczewalentynek

Otwartebramy. org