Zakończone oferty

Dołącz do wolontariuszy akcji „Róża od Św. Walentego 2019”, podziel się dobrem w Walentynki

AKCJA RÓŻA OD ŚWIĘTEGO WALENTEGO 2019 Wiecie że Św. Walenty jest patronem osób chorujących umysłowo i psychicznie? 14 lutego odwiedzamy… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Performerzy z Kanady szukają wsparcia przy projekcie. PGS 15 – 19.01

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie szuka wolontariuszy, którzy swoimi działaniami wesprą organizatorów siódmej edycji Dwubiegunowych Międzynarodowych Spotkań Performerów w Sopocie,… Czytaj więcej »

0 komentarzy

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY zgłoś się do 5 grudnia!

SZTAB 2296 MDK SOPOT – SOPOT DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY  Jak co roku w styczniową niedzielę, na ulice Sopotu  wolontariusze… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Festiwal Chóralny Muzyki Adwentowej i Świątecznej Mundus Cantat 14-16 grudnia zdobądź doświadczenie w organizacji wydarzenia

Międzynarodowy Festiwal Chóralny Muzyki Adwentowej i Świątecznej MUNDUS CANTAT SOPOT jest czwartą edycją festiwalu o randze międzynarodowej, który pozwala na… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Stwórz z nami świąteczną atmosferę – Sopockie Mikołajki edycja II 9.12.2018

  „Sopockie Mikołajki”    to najbardziej rodzinne ho, ho, ho w mieście! zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego, alternatywnego spędzenia… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Przegląd teatralny MASsKA 2018 – poczuj z nami magię teatru

Przegląd Teatralny „Masska” to otwarty projekt kulturalny na rzecz integracji społecznej niepełnosprawnych i marginalizowanych, od lat wpisany w kalendarz sopockich… Czytaj więcej »

0 komentarzy

11 listopada Wielkie Śpiewanie pieśni patriotycznych – Plac Kuracyjny przy sopockim Molo

Świętujemy 100 Lecie Niepodległości! Miasto Sopot przygotowało szereg atrakcji związanych z obchodami 100 lecia odzyskania niepodległości. Program wydarzeń możecie poznać… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Siostry których mama choruje potrzebują wsparcia w odrabianiu lekcji

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ  celem działalności MOPSu jest pomoc osobom i rodzinom przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych Szukamy osób chętnych do wsparcia… Czytaj więcej »

0 komentarzy
sopocki dom

Sopocki Dom – pomóż dzieciom i młodzieży

Stowarzyszenie Sopocki Dom prowadzi placówkę wsparcia dziennego (ognisko wychowawcze) dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Sopocki Dom to miejsce, gdzie… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Telefon zaufania i blog Kobietawpigułce.pl znów rekrutuje

Kobieta w pigułce.pl to telefon zaufania i blog. W centrum naszych zainteresowań znajduje się kobieta i trudne wybory, których musi… Czytaj więcej »

0 komentarzy