Zakończone oferty

Szukamy korepetytora/torki z j. angielskiego dla licealistki. | NIEAKTUALNE

Projekt  „Sopot – Aktywni Mieszkańcy” ma na celu aktywizację zawodową i polepszenie sytuacji życiowej osób, które borykają się z niepełnosprawnością… Czytaj więcej »

Zostań wolontariuszem podczas zawodów biegowych na 5 km | 26 września 2020 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza wolontariuszy do pomocy  podczas  wspólnego biegania dzieci, młodzież i dorosłych w imprezie pod hasłem:… Czytaj więcej »

MOPS korepetycje – różne przedmioty i poziomy

Przypominamy o ofercie dotyczącej udziealania korepetycji: Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie wiemy, kto potrzebuje wsparcia w… Czytaj więcej »

Mundus Cantat – 5 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Adwentowej i Świątecznej

Międzynarodowy Festiwal Chóralny Muzyki Adwentowej i Świątecznej MUNDUS CANTAT SOPOT jest piątą edycją festiwalu o randze międzynarodowej, który pozwala na… Czytaj więcej »

Pomóż osobom niewidomym na spotkaniu z okazji Dnia Białej Laski | 14.10.2019

Polski Związek Niewidomych to organizacja samopomocowa powołana przez samych niewidomych, działająca na rzecz niewidomych i zarządzana przez niewidomych. Organizacja prowadzi bardzo… Czytaj więcej »

Kto wyjdzie na spacer z Panią, która ma 106 lat? 🙂 | Wolontariat Sąsiedzki

WOLONTARIAT SĄSIEDZKI Pani ma piękne 106 lat 🙂 jest samodzielna, pomaga jej córka, ale szuka kogoś z kim mogłaby pochodzić… Czytaj więcej »

Bieg MOSiRu potrzebuje wsparcia wolontariuszy na ŁysejGórze, 8.06.2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  Zostań wolontariuszem podczas zawodów biegowych na 5km. Tym razem będzie pod górkę 😉 trasa biegu… Czytaj więcej »

Grupa teatralna z Białorusi potrzebuje tłumacza – przewodnika. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – International Children”s Theatre Festival Sopot, organizowany przez Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis w… Czytaj więcej »

Open House Gdynia rekrutuje | 25 – 26 maja

5. edycja festiwalu OPEN HOUSE GDYNIA Festiwal architektury, designu, sztuki i kultury. Sam festiwal odbędzie się 25-26 maja – w… Czytaj więcej »

Zostań wolontariuszem podczas Święta Wolności i Solidarności

Oferta  Wolontariatu Gdańskiego z której warto skorzystać:) Od 1 do 11 czerwca 2019 r. w Gdańsku świętować będziemy rocznicę 30-lecia… Czytaj więcej »