Chcesz wziąć udział w czymś naprawdę wyjątkowym? Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI

Wolontariat   12 października 2016   Możliwość komentowania Chcesz wziąć udział w czymś naprawdę wyjątkowym? Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI została wyłączona

Szlachetna Paczka jest projektem, który skupia rodziny w trudnej sytuacji życiowej, oraz osoby chcące pomóc takiej rodzinie.
W Szlachetnej Paczce dzieją się wydarzenia magiczne, można spotkać fantastycznych ludzi,
poznać ich historie życiowe i razem z rodzinami przeżyć chwilę wzruszeń, oraz ogromnego szczęścia w dniach finału projektu.
Dwa lata temu gdy byłam pierwszy raz z Szlachetnej Paczce poznałam cudowną rodzinę Pani Kasi, jej męża, taty i dwóch synów – wspomina Angelika Kuk, sopocka liderka projektu.
Mąż pani Kasi pracował we Francji, ale zrezygnował z tej pracy z tęsknoty za rodziną, a w Polsce nie mógł znaleźć zatrudnienia. Po udarze swojego taty, pani Kasie postanowiła zabrać go do siebie  i zaopiekować się nim. Odtąd wszyscy mieszkali razem w 2 pokojowym mieszkaniu utrzymując się tylko z pensji pani Kasi.
Największym marzeniem Pani Kasi były spodnie jeansy a 5 letniego syna plastelina. W dniu finału rodzina przywitała nas ciastem a przy rozpakowywaniu prezentów łez szczęścia nie było końca. Po zobaczeniu plasteliny chłopiec rozpłakał się, przytulił ją a zaraz potem zabrał się do lepienia ludzików, którymi obdarował wolontariuszy oraz pana kierowcę. To jedna z pięknych paczkowych historii, którą przeżyłam ja w projekcie.
Przyjdź do Szlachetnej Paczki i sam przeżyj fantastyczne chwilę, które zostaną w Twoim sercu na bardzo długo.

Więcej informacji