Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” 2019. Nominuj swojego kandydata

Wolontariat   30 października 2019   Możliwość komentowania Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” 2019. Nominuj swojego kandydata została wyłączona

W tym roku Kapituła Konkursowa przyzna 3 tytuły w czterech kategoriach konkursowych. Nominacje można zgłaszać poprzez wypełnienie formularza elektronicznego osobnego dla każdej z kategorii oraz kliknięcie przycisku „Prześlij”:

  1. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2019, w kategorii indywidualnej zgłoszenie na:
    https://forms.gle/jRYA22axsAtX3EdW7
  2. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2019, w kategorii grupowej zgłoszenia na: https://forms.gle/mhnqadq5tYCuA9e19
  3. Sopocki/ka Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2019 zgłoszenia na: https://forms.gle/4hq24SaFX6tYbTwx9
  4. Otwarci na Wolontariat 2019 zgłoszenia na:
    https://forms.gle/BVK7scVv3STxi4Ws9

Konkurs to przede wszystkim zwrócenie uwagi na wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również na osoby i miejsca, które szczególnie dbają o rozwój wolontariatu, stwarzając ku temu wzorcowe warunki.

Dla organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, to okazja, aby podziękować swoim wolontariuszom, by publicznie okazać im uznanie i wdzięczność za działania podejmowane w bieżącym roku.

Dla wolontariuszy to sposób, aby zwrócić uwagę na wyróżniających się koordynatorów wolontariatu oraz wskazać organizacje/instytucje, które tworzą dobrą atmosferę współpracy, będąc przykładem dla innych organizatorów i animatorów wolontariatu.

Prawo zgłaszania kandydatów do konkursu mają wszyscy mieszkańcy Sopotu, sopockie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne współpracujące z wolontariuszami, wolontariusze współpracujący z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz mieszkańców Sopotu oraz firmy działającym na terenie Sopotu, organizujące w swoich strukturach wolontariat pracowniczy. Termin nadsyłania nominacji mija 2 grudnia.

Szczegółowy regulamin do pobrania w linku poniżej:
Regulamin_Konkursu_WOLONTARIAT.AKTYWNI_W_SOPOCIE_2019

Laureatów Konkursu „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2019” poznamy podczas Gali Sopockiego Wolontariatu, w dniu 17 grudnia 2019 r., w godz. 17.00-19.00 w Teatrze na Plaży i Klubie Atelier w Sopocie przy ul. Mamuszki 2.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK’U: https://www.facebook.com/events/772116739886316/

Więcej informacji można uzyskać mailowo: z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl,
telefonicznie: 58 341 83 52 lub osobiście w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Marynarzy 4, pokój nr 3)

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji w ramach zadania publicznego „Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu” współfinansowanego ze środków pochodzących z Gminy Miasta Sopotu.