KONKURS „WOLONTARIAT AKTYWNI W SOPOCIE 2018” UWAŻAMY ZA OTWARTY! PODZIĘKUJMY NASZYM WOLONTARIUSZOM!

Wolontariat   8 listopada 2018   Możliwość komentowania KONKURS „WOLONTARIAT AKTYWNI W SOPOCIE 2018” UWAŻAMY ZA OTWARTY! PODZIĘKUJMY NASZYM WOLONTARIUSZOM! została wyłączona

PODZIĘKUJMY WOLONTARIUSZOM!
Mamy przyjemność ogłosić konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2018” .

Już po raz dziewiąty można nominować osoby wyróżniające się aktywnością społeczną oraz wszystkich tych, którzy w szczególny sposób dbają o wolontariuszy tworząc dla nich przyjazną przestrzeń do działania.

W tym roku Kapituła Konkursowa przyzna 3 tytuły w czterech kategoriach konkursowych. Nominacje można zgłaszać do 2 grudnia poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, osobnego dla każdej z kategorii i kliknięcie przycisku „Prześlij”:

1. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2018, w kategorii indywidualnej:
zgłoszenie na: https://goo.gl/forms/UEJeGrj32t1Oifxy2

2. Sopocki Wolontariusz/ka Roku 2018, w kategorii grupowej:
zgłoszenia na: https://goo.gl/forms/6xPTE5MsYfwgbet92

3. Sopocki/ka Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2018
zgłoszenia na: https://goo.gl/forms/xYncQrkABbtViNOw1

4. Otwarci na Wolontariat 2018
zgłoszenia na: https://goo.gl/forms/dMblJPhUQkfKWB6A2

Celem Konkursu jest przede wszystkim promocja wolontariatu i aktywności społecznej. W ten sposób możemy pokazać mieszkańcom Sopotu wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w różnych obszarach życia społecznego.

Dla organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, to okazja, aby podziękować swoim wolontariuszom, by publicznie okazać im uznanie i wdzięczność za działania w minionym roku.

Dla wolontariuszy to sposób, aby zwrócić uwagę na wyróżniających się koordynatorów wolontariatu oraz wskazać organizacje/instytucje, które tworzą dobrą atmosferę współpracy, będąc przykładem dla innych organizatorów i animatorów wolontariatu.

Prawo zgłaszania kandydatów do konkursu mają wszyscy mieszkańcy Sopotu, sopockie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne współpracujące z wolontariuszami, wolontariusze współpracujący z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz mieszkańców Sopotu oraz firmy działającym na terenie Sopotu, organizujące w swoich strukturach wolontariat pracowniczy.

Laureatów Konkursu Sopocki Wolontariusz Roku 2018 poznamy podczas Gali Sopockiego Wolontariatu, w dniu 18 grudnia 2018 r., w godz. 16.00-19.00 w Teatr na Plaży i Klub Atelier w Sopocie przy ul. Mamuszki 2.

Szczegółowe zasady organizacji Konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu do pobrania pod linkiem: Regulamin_Konkursu_WOLONTARIAT.AKTYWNI_W_SOPOCIE_2018

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK’U:
https://www.facebook.com/events/703798913338640/

Więcej informacji uzyskać można
na stronie: www.wolontariat.sopot.pl
mailowo: z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl
telefonicznie: 58 341 83 52
osobiście: Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Marynarzy 4, pokój nr 3)

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji w ramach zadania publicznego „Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu” współfinansowanego ze środków pochodzących z Gminy Miasta Sopotu.