Oferty

Święta godne a nie głodne! Dziękujemy za świąteczną zbiórkę żywności.

Zakończyła się świąteczna zbiórka żywności w Sopocie organizowana jak, co roku przez  Bank Żywności w Trójmieście. Dziękujemy Krzysztof Iwanow za… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Seniorko, Seniorze potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! | Program Wspieraj Seniora.

Drogie Seniorki, Drodzy Seniorzy, Drodzy Wolontariusze, zainteresowani pomaganiem sopocianie – wielka prośba do Was! 🙂 Upowszechniajcie wśród znajomych Seniorów/sąsiadów  informacje… Czytaj więcej »

0 komentarzy

SPON POTRZEBUJE POMOCY W PRZENIESIENIU MEBLI

Sopockie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON potrzebuje pomocy wolontariuszy w przeniesieniu mebli! Trwa przeprowadzka Stowarzyszenia do nowej siedziby. W najbliższy… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Potrzebna pomoc w dostarczaniu ciepłych posiłków Seniorom. | 02.11- 30.11.2020 r.

We współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie  możemy pomóc większej liczbie Seniorów! ZADANIA WOLONTARIUSZY/OPIS WOLONTARIATU: rozwożenie ciepłych posiłków… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Szyj maseczki dla potrzebujących Sopocian!

Reaktywacja wiosennej akcji „Szyj maseczki z Hufcem Sopot!” https://www.facebook.com/events/388521345518852 Zapraszamy wolontariuszy i społeczników, którzy mają możliwości i chęci do szycia… Czytaj więcej »

0 komentarzy

MASECZKI DLA SOPOCIAN I PODOPIECZNYCH SOPOCKICH NGO’SÓW.

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dysponuje szytymi, materiałowymi maseczkami. Z myślą o potrzebujących sopocianach, w tym o podopiecznych sopockich… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Wolontariat ONLINE | korepetycje z języka angielskiego.

Razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie zbieramy zapotrzebowania na korepetycje dla dzieci ze szkół podstawowych oraz średnich. Tym… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zmiany w funkcjonowaniu biura. | Sopot w czerwonej strefie.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w funkcjonowaniu naszego biura oraz  pośrednictwa wolontariatu: Czekamy na Was pod  numerem telefonu: 729… Czytaj więcej »

0 komentarzy

POMOC SĄSIEDZKA CZY WOLONTARIAT SĄSIEDZKI? WŁĄCZ SIĘ I POMAGAJ SOPOCIANOM W POTRZEBIE!

Każdy z nas w czasie pandemii w mniejszym  lub większym stopniu doświadczył różnych przeciwności wynikających z izolacji społecznej. Dla wielu… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zostań wolontariuszem podczas zawodów biegowych na 5 km | 26 września 2020 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza wolontariuszy do pomocy  podczas  wspólnego biegania dzieci, młodzież i dorosłych w imprezie pod hasłem:… Czytaj więcej »

0 komentarzy