Oferty

POMOC SĄSIEDZKA W SOPOCIE – APLIKUJ!

W Sopocie od początku trwania pandemii koronawirusa nasze Centrum wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej uruchomiło pomoc sąsiedzką. Inicjatywa stanowi… Czytaj więcej »

0 komentarzy
bank żywności

Wielkanocna zbiórka żywności | 27-28 marca 2020

Bank Żywności w Trójmieście jest organizacją pozarządową, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu, transportowaniu i dystrybucji produktów żywnościowych, które trafiają do lokalnych organizacji… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Potrzebne wsparcie edukacyjne w zakresie informatyki dla mamy Ksawerego. | Fundacja Meander

Fundacja Meander realizuje projekty z obszaru wsparcia dzieci i rodzin. Prowadzi klub dziecięco- młodzieżowy o nazwie Grandklub Meander. Jest to… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zostań Wolontariuszem w Światowy Dzień Wody i włącz się w akcję charytatywną | Fundacja Sport na Zdrowie, 22 marca 2020

Fundacja Sport na Zdrowia od lat wspiera dzieci w zmaganiu się  z chorobami takimi jak astma, czy atopowe zapalenie skóry. … Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zapraszamy na bezpłatne spotkania w Domu Pomocy Społecznej: „Pielęgnacja w pigułce” | 3 marca, 10 marca, 17 marca.

0 komentarzy

3City Piano Days 2020 | Sopot | 27-28 marca

3CITY PIANO DAYS  to unikalny festiwal muzyczny bogaty w koncerty doświadczonych i młodych wykonawców, popularyzujący edukację  gry na fortepianie, pianinie,… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Poczuj magię dzielenia się dobrem i zostań Wolontariuszem na Wielkim Balu Przebierańców dla Dzieci | 16 lutego 2020

Fundacja Trzeba Marzyć  to organizacja, której najwyższą wartością jest niesienie pomocy w chorobie, tym najmłodszym, najbardziej potrzebującym. Fundacja Trzeba Marzyć… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Dołącz do wolontariuszy akcji „Róża od Św. Walentego 2020”, podziel się dobrem w Walentynki!

AKCJA RÓŻA OD ŚWIĘTEGO WALENTEGO 2020 Wiecie że Św. Walenty jest patronem osób chorujących umysłowo i psychicznie? 14 lutego odwiedzamy… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Przemiła Seniorka mieszkająca na Brodwinie czeka na Wolontariusza/Wolontariuszkę. | Wolontariat Sąsiedzki

WOLONTARIAT SĄSIEDZKI Pani ma  69 lat, mieszka samotnie na Brodwinie.  Porusza się przy pomocy kuli.  Uwielbia kwiaty, rozmowy i spacery…. Czytaj więcej »

0 komentarzy

Szkolenie: Misja, Pasja, Wypalenie | 1 lutego 2020

Serdecznie zapraszamy Wolontariuszki i Wolontariuszy na warsztat:   Misja, pasja, … wypalenie? Jak możemy zadbać o siebie jako wolontariusze/ki i społeczniczki?… Czytaj więcej »

0 komentarzy