Oferty

Mundus Cantat – 5 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Adwentowej i Świątecznej

Międzynarodowy Festiwal Chóralny Muzyki Adwentowej i Świątecznej MUNDUS CANTAT SOPOT jest piątą edycją festiwalu o randze międzynarodowej, który pozwala na… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Przegląd teatralny MASSKA 2019 | Teatr na Plaży | 18 – 20.11.2019

Przegląd Teatralny „Masska” to otwarty projekt kulturalny na rzecz integracji społecznej niepełnosprawnych i marginalizowanych, od lat wpisany w kalendarz sopockich… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Wolontariat Europejski | Azerbejdżan | Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety realizuje rekrutacje wolontariatu europejskiego w Armenii. Wyjazd trwający od 6 do 11 miesięcy. Tematem wolontariatu jest dialog… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Korepetycje – różne przedmioty | MOPS Sopot

Zbliża się wrzesień a wraz z nim czas powrotu do szkoły. Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pomóż osobom niewidomym na spotkaniu z okazji Dnia Białej Laski | 14.10.2019

Polski Związek Niewidomych to organizacja samopomocowa powołana przez samych niewidomych, działająca na rzecz niewidomych i zarządzana przez niewidomych. Organizacja prowadzi bardzo… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Blog „Kobieta w Pigułce” szuka redaktorów

Blog „Kobieta w pigułce” powstał z ramienia Telefonu Zaufania Netporadnia.pl, który zajmuje się pomocą dla osób w nieplanowanej ciąży i… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Inauguracja Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie |15 września

POMORSKA KOALICJA NA RZECZ ZDROWIA PSYCHICZNEGO organizuje obchody Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Obchody są wydarzeniem informacyjno – edukacyjnym, którego… Czytaj więcej »

0 komentarzy

wolontariat podczas XVII Festynu Organizacji Pozarządowych | 14 września

Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych to coroczne święto sopockiej pozarządówki. Tym razem 14 września na Placu Kuracyjnym sopockiego mola będzie można… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Koncert dla Mieszkańców 2019 | 8.09.2019

Kolejny rok, kolejny KONCERT DLA MIESZKAŃCÓW sopockie Koncerty dla Mieszkańców to od kilku sezonów stała propozycja muzyczna dedykowana Sopocianom w… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Kto wyjdzie na spacer z Panią, która ma 106 lat? 🙂 | Wolontariat Sąsiedzki

WOLONTARIAT SĄSIEDZKI Pani ma piękne 106 lat 🙂 jest samodzielna, pomaga jej córka, ale szuka kogoś z kim mogłaby pochodzić… Czytaj więcej »

0 komentarzy