Oferty

SOPOT NON-FICTION | Festiwal Teatru Dokumentalnego 22-29 sierpnia.

SOPOT NON-FICTION  to unikalny przegląd poświęcony teatrowi dokumentalnemu. Podczas rezydencji artystycznej reżyserzy, dramaturdzy i aktorzy pracują nad projektami teatralnymi do… Czytaj więcej »

0 komentarzy

SOPOCKA SOLANKA – REMEDIUM DLA SPOŁECZNIKÓW W KORONIE

Drogie Społeczniczki, drodzy Społecznicy, Wolontariuszki i Wolontariusze, Harcerki i Harcerze! 🙂 W imieniu Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu  dziękujemy… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pomóżmy Mamie czworga dzieci wyremontować mieszkanie. | Fundacja Meander

Fundacja Profilaktyki i Promocji Zdrowia Meander realizuje projekty z obszaru wsparcia dzieci i rodzin. Prowadzi klub dziecięco- młodzieżowy o nazwie… Czytaj więcej »

0 komentarzy

FESTIWAL LITERACKI SOPOT | 20 – 23 Sierpnia

FESTIWAL LITERACKI SOPOT Edycja Festiwalu 2020 mimo trudnych warunków i nieco zmienionej formy,  po raz dziewiąty będzie gościć w naszym… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Korepetycje z języka angielskiego dla Wiktora.

Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie wiemy, kto potrzebuje wsparcia w nauce.  OPIS WOLONTARIATU Poszukujemy korepetytora z… Czytaj więcej »

0 komentarzy

SOPOT FILM FESTIVAL | 11 – 24 lipca

20. Sopot Film Festival w czasach pandemii.  Tegoroczny festiwal jest wydłużony  do dwóch tygodni.  W  tym roku większość filmów obejrzymy… Czytaj więcej »

0 komentarzy
bank żywności

Dołącz do Wolontariuszy Banku Żywności i pomagaj w punkcie charytatywnym w Sopocie!

Bank Żywności  jest organizacją pozarządową, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu, transportowaniu i dystrybucji produktów żywnościowych, które trafiają do lokalnych organizacji dobroczynnych i… Czytaj więcej »

0 komentarzy

KORPUSIAKI SPRZĄTAJĄ POMORZE VOL. 3 | 27- 28.06.2020

Pomorskie Centra Wolontariatu wraz z Pomorską Siecią Centrów Organizacji Pozarządowych zachęcają mieszkańców Pomorza do udziału w kolejnej odsłonie akcji #KorpusiakiSprzątająPomorze… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pani Maria potrzebuje wsparcia. | Pomoc Sąsiedzka w Sopocie.

POMOC SĄSIEDZKA W Sopocie od początku trwania pandemii koronawirusa Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej… Czytaj więcej »

0 komentarzy

SOPOT DLA WSZYSTKICH – WOLONTARIUSZU, WŁĄCZ SIĘ W SPACERY BADAWCZE!

Centrum Współpracy Młodzieży zaprasza zarówno osoby pełnosprawne, jak i z  niepełnosprawnościami do udziału w projekcie „Sopot dla wszystkich”. W projekcie… Czytaj więcej »

0 komentarzy