Oferty

Zdobądź doświadczenie w projekcie unijnym! | Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno – Prawne INTERIOS

Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno – Prawne INTERIOS jest organizacją założoną przez terapeutów, prawników z wieloletnim doświadczeniem wspierania osób straumatyzowanych, wymagających… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Dobre słowa na święta:) | SOPOCIANIE SOPOCIANOM NA WIELKANOC – Dziękujemy! <3

Radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny! Niech czas świąteczny przyniesie wytchnienie i spokój –… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Ktoś chętny do pomocy w korepetycjach z matematyki? 🙂

Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie wiemy, kto potrzebuje wsparcia w nauce.  Poszukujemy korepetytora z matematyki dla … Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pomóż samotnej mamie! | Fundacja Meander

Fundacja Profilaktyki i Promocji Zdrowia Meander realizuje projekty z obszaru wsparcia dzieci i rodzin. Prowadzi klub dziecięco – młodzieżowy o… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Podziel się z Seniorem słodkością i ciepłym słowem na Wielkanoc!

Zapraszamy Uczniów sopockich  szkół oraz Mieszkańców Sopotu do przedświątecznego wsparcia Seniorów! Pandemia to czas szczególnie dotkliwy dla osób samotnych, a… Czytaj więcej »

0 komentarzy

MASECZKI DLA POTRZEBUJĄCYCH SOPOCIAN, PODOPIECZNYCH SOPOCKICH NGO’sów

12 marca do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Urząd Miasta Sopotu przekazał  3 000 szt. jednorazowych maseczek (pakowane po… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Znasz Seniora/Seniorkę w potrzebie? – CHĘTNIE POMOŻEMY!

Drogie Seniorki, Drodzy Seniorzy, Drodzy Wolontariusze, zainteresowani pomaganiem sopocianie – wielka prośba do Was o upowszechnianie poniższej informacji ! 🙂… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Włącz się w DŁUGOTERMINOWĄ AKCJĘ: „EKOodpowiedziali Wolontariusze”

Zostań  EKOodpowiedzialnym  wolontariuszem  razem z Sopockim Wolontariatem! Marzec to czas, gdy już wszyscy z tęsknotą spoglądają w niebo, szukając ciepłych… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Szukamy korepetytora/torki z j. angielskiego dla licealistki. | Marzec 2021

Projekt  „Sopot – Aktywni Mieszkańcy” ma na celu aktywizację zawodową i polepszenie sytuacji życiowej osób, które borykają się z niepełnosprawnością… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pomóż Osobom w kryzysie bezdomności. | Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego A Paulo.

Stowarzyszenie Miłosierdzia Św. Wincentego A Paulo w Sopocie  to organizacja, której misją jest pomoc charytatywna w szerokim zakresie dedykowana potrzebującym… Czytaj więcej »

0 komentarzy