Oferty

Zapraszamy na spotkania otwarte: „Wolontariat Sąsiedzki – remedium na samotność”. | 9.11, 15.11, 23.11. 2021r.

Wolontariat sąsiedzki – remedium na samotność. Poszukujesz dla siebie miejsca w gąszczu różnych aktywności zawodowych i hobbystycznych? Dysponujesz wolną godziną… Czytaj więcej »

Zostań Wolontariuszem Opiekuńczym | Dom Hospicyjny im. św. Józefa w Sopocie

Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, serdecznie zaprasza do zapisów na kurs wolontariusza opiekuńczego. Kurs obejmuje: spotkania teoretyczne… Czytaj więcej »

Pomóż Krysi podczas wyjazdu rehabilitacyjnego | 04-18.12.2021r.

Razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie poszukujemy wolontariusza_szki, który_a  wesprze podopieczną MOPSu  – Krysię podczas wyjazdu rehabilitacyjnego. Krysia… Czytaj więcej »

Zasadźmy razem żonkile. | Inauguracja akcji Pola Nadziei 2022

Jesień to wyjątkowy czas w kalendarzu dla  ruchu hospicyjnego na Pomorzu. Wtedy to w Trójmieście odbywa się uroczystość sadzenia żonkili,… Czytaj więcej »

17. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CHÓRALNY MUNDUS CANTAT SOPOT 2021

Fundacja MUNDUS CANTAT  popularyzuje i upowszechnianie kulturę muzycznej, a w szczególności muzykę chóralną Sztandarowym  projektem Fundacji jest już 17sta edycja… Czytaj więcej »

Dołącz do ekipy Szlachetnej Paczki! Szukamy super wolontariuszy, którzy zmienią życie sopockich rodzin ❤

Zostań Wolontariuszem_szką Szlachetnej Paczki i zmień życie sopockich rodzin, które naprawdę tego potrzebują! Wolontariuszki i Wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę… Czytaj więcej »

25 września Dzień Solanki | Sopocka Organizacja Turystyczna

Sopocka Organizacja Turystyczna jest organizacją pozarządową stanowiącą platformę współpracy samorządu terytorialnego i lokalnej branży turystycznej, stworzoną w celu promocji Sopotu…. Czytaj więcej »

Bony Edukacyjne dla Pomorskich Wolontariuszy!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W I EDYCJI KONKURSU NA BONY EDUKACYJNE DLA POMORSKICH WOLONTARIUSZY! W puli czeka na Was 7 bonów… Czytaj więcej »

Włącz się w wolontariat podczas DNI SOLIDARNOŚCI Z OSOBAMI CHORUJĄCYMI PSYCHICZNIE | 12-18.09 2021r.

POMORSKA KOALICJA NA RZECZ ZDROWIA PSYCHICZNEGO tradycyjnie w drugim tygodniu września zaprasza mieszkańców Trójmiasta oraz gości/turystów na obchody Dni Solidarności… Czytaj więcej »

Lubisz obcować ze sztuką? Zapraszamy do współpracy podczas wystawy „Sopot oczyma architektów” | Fundacja Centrum

Fundacja Centrum zaprasza wolontariuszki i wolontariuszy do współpracy przy wystawie „Sopot oczyma architektów”. To świetna okazja aby zobaczyć, jak  miasto… Czytaj więcej »