Oferty

Zbiórki podczas koncertów w Operze Leśnej, różne terminy. Fundacja „Serce” im. J. Korczaka

Fundacja „Serce” im.  Janusza Korczaka robi całą masę dobrego! Fundacja zajmuje się pomocą dzieciom skrzywdzonym przez los, chorym i niepełnosprawnym z… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Festiwal Literacki Sopot | 15 – 18 sierpnia

FESTIWAL LITERACKI SOPOT jest chyba najprzyjemniejszą imprezą literacką. Dzięki niej nadmorski kurort zamienia się w stolicę literatury.   Jeśli interesujesz się… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Wyścigi dookoła Molo | MOSiR Sopot

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI W SOPOCIE organizuje zawody pływackie Wyścigi Dookoła Molo nawiązujące do tradycji lat międzywojennych, kiedy to… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Dołącz do ekipy Sopot Film Festival. 13 – 21 lipca

19 MIĘDZYNARODOWY SOPOT FILM FESTIVAL  Sopot Film Festival 2018 to międzynarodowe wydarzenie, promujące kulturę i twórczość filmową. Na program festiwalu… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zadbaj o ogród Muzeum Sopotu

Muzeum Sopotu położone jest nad samym morzem, tuż przy bulwarze spacerowym i plaży, otoczone jest pięknym, zabytkowym ogrodem. Są w… Czytaj więcej »

0 komentarzy

W góry z Kubą – wolontariat wyjazdowy

Poszukujemy wolontariuszki na wycieczkę w góry w pierwszej połowie sierpnia z Kubą i jego mamą. ZADANIA WOLONTARIUSZY/OPIS WOLONTARIATU Kuba ma… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Pomoc w działaniach Fundacji Nasz Przyjazny Dom

Fundacja Nasz Przyjazny Dom „Samodzielność to nasza przyszłość” to hasło które przyświeca codziennym działaniom Fundacji. „Nasz Przyjazny Dom” prowadzeni wszechstronną… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej czekają na wolontariuszy!

Dom Pomocy Społecznej  to instytucja  która opiekuje się osobami przewlekle chorymi i starszymi. Wśród podopiecznych są osoby niepełnosprawne fizycznie oraz cierpiące… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Spełniaj najskrytsze pragnienia chorujących dzieci i dołącz do Fundacji „Trzeba Marzyć”

Fundacja Trzeba Marzyć  to organizacja której najwyższą wartością jest niesienie pomocy w chorobie, tym najmłodszym, najbardziej potrzebującym. Dzięki działalności wolontariuszy działających… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zostań kumplem osoby z niepełnosprawnością intelektualną

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji  działa na rzecz aktywizacji osób z niepełnosprawnościami zapobiegając ich izolacji i wykluczeniu. Szukamy kumpla dla osoby… Czytaj więcej »

0 komentarzy