Oferty

Szyj maseczki dla potrzebujących Sopocian!

Reaktywacja wiosennej akcji „Szyj maseczki z Hufcem Sopot!” https://www.facebook.com/events/388521345518852 Zapraszamy wolontariuszy i społeczników, którzy mają możliwości i chęci do szycia… Czytaj więcej »

0 komentarzy

MASECZKI DLA SOPOCIAN I PODOPIECZNYCH SOPOCKICH NGO’SÓW.

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dysponuje szytymi, materiałowymi maseczkami. Z myślą o potrzebujących sopocianach, w tym o podopiecznych sopockich… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Wolontariat ONLINE | korepetycje z języka angielskiego.

Razem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie zbieramy zapotrzebowania na korepetycje dla dzieci ze szkół podstawowych oraz średnich. Tym… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zmiany w funkcjonowaniu biura. | Sopot w czerwonej strefie.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w funkcjonowaniu naszego biura oraz  pośrednictwa wolontariatu: Czekamy na Was pod  numerem telefonu: 729… Czytaj więcej »

0 komentarzy

POMOC SĄSIEDZKA CZY WOLONTARIAT SĄSIEDZKI? WŁĄCZ SIĘ I POMAGAJ SOPOCIANOM W POTRZEBIE!

Każdy z nas w czasie pandemii w mniejszym  lub większym stopniu doświadczył różnych przeciwności wynikających z izolacji społecznej. Dla wielu… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Zostań wolontariuszem podczas zawodów biegowych na 5 km | 26 września 2020 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  zaprasza wolontariuszy do pomocy  podczas  wspólnego biegania dzieci, młodzież i dorosłych w imprezie pod hasłem:… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Szukamy wsparcia dla 7-latka z autyzmem podczas zajęć na basenie solankowym.

Fundacja Sport na Zdrowia od lat wspiera dzieci w zmaganiu się  z chorobami takimi jak astma, atopowe zapalenie skóry, ale… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Jak połączyć wolontariat ze spacerowaniem? Da się! 🙂 Projekt „SOPOT DLA WSZYSTKICH”.

Centrum Współpracy Młodzieży zaprasza zarówno osoby pełnosprawne, jak i z  niepełnosprawnościami do udziału w projekcie „Sopot dla wszystkich”. W projekcie… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Potrzebne wsparcie dla dwóch chłopców z autyzmem.

Jeśli wierzysz,  że: R E L A C J E        –   mają moc pozytywnego wpływania na nasze… Czytaj więcej »

0 komentarzy

Koncert dla Mieszkańców – „Pamiętajmy o Osieckiej” 12 września 2020 roku w Operze Leśnej. 

Tradycją stały się już jesienne koncerty w Operze Leśnej dla Mieszkańców Sopotu…W tym roku nie mogło być inaczej! Miasto Sopot… Czytaj więcej »

0 komentarzy