Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie szuka wolontariuszy, którzy swoimi działaniami wesprą organizatorów siódmej edycji Dwubiegunowych Międzynarodowych Spotkań Performerów w Sopocie, które odbędą się pod hasłem „Dada Dance”.
Tegoroczna edycja dedykowana jest pojęciom ruchu, choreografii, tańca impulsywnego, poezji wizualnej oraz łączenia powyższych sfer z przestrzenią audio art – muzyki eksperymentalnej. Do uczestnictwa w festiwalu zaproszeni zostali artyści, dla których medium tańca i dźwięku jest nadrzędnym polem eksploracji a inspiracją nierzadko twórczość dadaistów.
OPIS WOLONTARIATU:
- do obowiązków wolontariuszy/ek należeć będzie towarzyszenie dwóm performerom z Kanady. W tym wsparcie w przygotowaniu scenografii, pomoc w komunikacji itp.
- bieżące wsparcie organizatorów wydarzenia
MIEJSCE DZIAŁANIA I TERMIN
- Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie
- 15 – 19 stycznia
- szukamy osób dyspozycyjnych w godzinach 10:00 – 18:00
nie oznacza to że będziesz pracować przez cały czas, godziny do ustalenia indywidualnie
PROFIL WOLONTARIUSZA/KI:
- 18+
- szukamy osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego
- ciekawych świata, z otwartym umysłem, lubiących poszerzać swoje horyzonty
- elastycznych i umiejących reagować na zmieniające się zadania
- jeśli interesujesz się sztuką, tańcem, teatrem, lubisz artystyczne eksperymenty ta oferta jest własnie dla Ciebie!
KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z WOLONTARIATU:
- możliwość obcowania z wybitnymi artystami
- zajrzenie za kulisy powstawania performance’u
- podszkolenie języka – okazja do rozmów po angielsku
- zdobycie doświadczenia w tworzeniu eventów
- poznanie ciekawych osób
- zaświadczenie o wolontariacie