SOPOCKA SOLANKA – REMEDIUM DLA SPOŁECZNIKÓW W KORONIE

Wolontariat   3 sierpnia 2020   Możliwość komentowania SOPOCKA SOLANKA – REMEDIUM DLA SPOŁECZNIKÓW W KORONIE została wyłączona

Drogie Społeczniczki, drodzy Społecznicy,

Wolontariuszki i Wolontariusze,

Harcerki i Harcerze! 🙂

W imieniu Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu  dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie, empatię i kawał serca jaki włożyliście we wsparcie  potrzebujących podczas pandemii. Wasza postawa gotowości niesienia pomocy seniorom, rodzinom, dzieciom i rodzinom jest wzorem do naśladowania. Chcemy Wam okazać wdzięczność nie tylko słowami, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w inicjatywie, która pozwoli Wam odstresować się od  codziennych wyzwań zawodowych i społecznych, która po prostu pozwoli Wam zadbać o siebie.

Razem z Sopocką Radą Organizacji Pozarządowych i Fundacją Sport na Zdrowie prowadzącą Ośrodek Terapii, Edukacji i Aktywizacji Sportowej w Sopocie zapraszamy Was na cykl 12 zajęć relaksacyjnych (30 min/zajęcie) z fizjoterapeutą na sopockiej solance w basenie zlokalizowanym w Sopockim Klubie Żeglarskim (ul. Bitwy pod Płowcami 67 w Sopocie).

Zajęcia mamy możliwość rozpocząć już 12 sierpnia. Będą one odbywać się co tydzień i potrwają do października. Udział proponujemy 3 grupom społeczniczek i społeczników (każda po 6 osób) w:

Środy:  I grupa godz. 19.00-19.30 oraz II grupa  godz. 19.30-20.00

Niedziele:  III grupa godz. 17.00-17.30

Warto wiedzieć, że solanka ma właściwości lecznicze nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Poprzez udział w zajęciach zachęcamy Was do dbania o siebie – dajcie sobie przestrzeń na chwilę relaksu i odpoczynku, który z pewnością wpłynie na poprawę Waszego zdrowia zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Macie pytania? Do kontaktu pozostaje Patrycja Szczepańska: 729 863 777 /

p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl

Zgłoszenia dla I grupy przyjmujemy do piątku 7 sierpnia br.

poprzez formularz rekrutacyjny dostępny pod linkiem:

https://forms.gle/2dZoeKTWXin1iC4h9

 

Projekt współfinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz z Gminy Miasta Sopotu. Operator Funduszu dla Miasta Sopotu Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.