SOPOCKA SOLANKA SPOŁECZNIKOM – zdolność regeneracji „po każdej akcji” | Podsumowanie projektu.

Wolontariat   16 grudnia 2021   Możliwość komentowania SOPOCKA SOLANKA SPOŁECZNIKOM – zdolność regeneracji „po każdej akcji” | Podsumowanie projektu. została wyłączona

W ubiegłą niedzielę zakończyliśmy cykl 15 zajęć fizjoterapeutyczno-relaksacyjnych „Sopocka solanka społecznikom- zdolność regeneracji „po każdej akcji”. W zajęciach wzięło udział 18 sopockich społeczników i aktywistów .

Sopocka solanka na jednym z basenów Fundacja Sport na Zdrowie naprawdę czyni cuda Dziękujemy za gościnę i profesjonalnie poprowadzone zajęcia! 🙂

  • Społecznicy i aktywiści to osoby wyjątkowe zabiegane, które zazwyczaj myślą o innych, a mało o sobie:) Dlatego postanowiliśmy zatroszczyć o nich i przypomnieć im o tym, że dbanie także o samego siebie jest bezcenne.
  • Zajęcia stanowiły dla nich możliwość skoncentrowania na własnym zdrowiu, rozładowania i niwelowania odczuwanego stresu.

Razem ćwiczyli, śmiali się i bawili z pełną świadomością, że dbanie o swoje ciało oraz o swój dobrostan psychiczny to nie egoizm, a konieczność…tym bardziej, że pandemia nie odpuszcza. A doświadczenie pokazuje, że to właśnie społecznicy w kryzysowych momentach są na wagę złota.

Dziękujemy Sopocka Rada Organizacji Pozarządowych, Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.