[oferta zrealizowana] SOPOT DLA WSZYSTKICH – WOLONTARIUSZU, WŁĄCZ SIĘ W SPACERY BADAWCZE!

Wolontariat   5 czerwca 2020   Możliwość komentowania [oferta zrealizowana] SOPOT DLA WSZYSTKICH – WOLONTARIUSZU, WŁĄCZ SIĘ W SPACERY BADAWCZE! została wyłączona

Centrum Współpracy Młodzieży zaprasza zarówno osoby pełnosprawne, jak i z  niepełnosprawnościami do udziału w projekcie „Sopot dla wszystkich”.

W projekcie uczestniczyć mogą wszyscy sopocianie, którzy chcą działać na rzecz swojego miasta i mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość, by była ona dostępna dla wszystkich!

W ramach projektu na początku weźmiesz udział w kilkugodzinnym szkoleniu. Będzie to okazja do poznania pozostałych uczestników i szczegółów działań. Później, w małej grupie będziecie badać przestrzeń miejską podczas spacerów (min.6 w okresie lipiec-wrzesień).
W czasie ich trwania, będziecie zbierać dane dotyczące barier w przestrzeni miejskiej, które ograniczają możliwość swobodnego poruszania się osobom z niepełnosprawnościami.

Zapisy trwają do 21 czerwca poprzez [klik->] formularz zgłoszeniowy lub przez maila, pisząc na: magdalena.kostrzewska@cwm.org.pl

Więcej informacji znajdziesz [klik->] TUTAJ

Projekt powstał z inicjatywy Gminy Miasta Sopot i jest przez nią finansowany.