Szkolenie: Technika uwalniania – wstęp do metody” | 26-27.11.2021r.

Wolontariat   3 listopada 2021   Możliwość komentowania Szkolenie: Technika uwalniania – wstęp do metody” | 26-27.11.2021r. została wyłączona

Drodzy Wolontariusze, Wolontariuszki, Społecznicy i Społeczniczki, którzy na co dzień pracujecie z seniorami, osobami o szczególnych potrzebach. Zapraszamy Was na udział w szkoleniu wprowadzającym do TECHNIKI UWALNIANIA.

Praca z seniorami, osobami przewlekle chorymi, z demencją etc.  jest bardzo wymagająca, a czasem nadmiar nagromadzonych, trudnych emocji z nią związanych okazuje się ciężki do udźwignięcia…dlatego mamy dla was konkretną propozycję metody, która może okazać się niezwykle pomocna.

Technika Uwalniania zajmuje się stłumionymi emocjami. Jej twórca, psychiatra David Hawkins uważa, że tłumione uczucia są przyczyną naszych chorób oraz trudności doświadczanych zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Hawkins stworzył proste, ale potężne narzędzie, które całkowicie zmieniło jego życie. Metoda ta jest także drogą rozwoju świadomości. Wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie.

 

UCZESTNIKOM PROPONUJEMY 4 GODZINY SZKOLENIA PODCZAS DWÓCH DNI:

☑ 26 listopada (piątek) 2021, godz. 17.00-19.00

☑ 27 listopada (sobota) 2021, godz. 11.00-13.00

Miejsce warsztatów:

☑ Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu

ul. Marynarzy 4, 81-835 Sopot, sala nr 1

 

✨Szkolenie jest  BEZPŁATNE.

✨ LINK do zgłoszenia: https://forms.gle/h2EvSHFd7VbxjeJ6A

📌 Prosimy o rozważne zgłoszenia. Wymagamy uczestnictwa podczas dwóch dni szkoleniowych.

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Juszczyk – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy indywidualnej, z parami oraz rodzinami. Absolwentka studiów podyplomowych “Akademia coachingu” na WSB w Gdańsku oraz Akademii Psychobiologii Vedica. Ukończyła długoterminowe szkolenia i kursy z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii systemowej. Od 25 lat poznaje różnorodne metody pracy z człowiekiem oraz kierunki terapii psychologicznej, które pozwalają je w sposób holistyczny dostosowywać metody pracy do sytuacji i potrzeb klientów. Jest autorką książki „Lot ku wolności. O życiu, psychologii i o tym, co działa”, która jest dostępna na jej stronie www.elajuszczyk.pl 

 

✨ Masz pytania? Osoba do kontaktu:

Patrycja Szczepańska | p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl | 729 863 777