Zaangażuj się w wydarzenia kulturalne w Sopocie!

Wolontariat   21 czerwca 2021   Możliwość komentowania Zaangażuj się w wydarzenia kulturalne w Sopocie! została wyłączona

Interesuje Cię wolontariat w kulturze?  Kliknij „Aplikuj” i zostań z nami na dłużej 😉

Jeśli….

Twoją ulubioną formą spędzania czasu jest udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,

Lubisz nowe wyzwania,

✨ Jesteś kreatywną i otwartą osobą – KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ z propozycją udziału w wolontariacie podczas wydarzeń kulturalnych w Sopocie.

Do końca roku planujemy rekrutację wolontariuszy/szek, którzy są zainteresowani angażowaniem się  w różne inicjatyw kulturalne w naszym mieście.

👉Warunkiem zaangażowania jest podpisanie POROZUMIENIA WOLONTARYJNEGO. 

Na początek zachęcamy do zapoznania się z kilkoma wakacyjnymi propozycjami:

 X Literacki Sopot  19 – 22 sierpnia 2021r.

Festiwal, który powstał z miłości do literatury! Organizatorem jest Goyki 3 Art Inkubator oraz Miasto Sopot. Każdego roku wybierany jest  jeden kraj, którego literatura jest wiodącym motywem festiwalu. W tym roku jego uczestnicy będą mieli okazję zgłębić włoską literaturę i kulturę.

  Sopot Non-Fiction   21 – 28 sierpnia 2021r.

Unikalny przegląd poświęcony teatrowi dokumentalnemu. Podczas rezydencji artystycznej reżyserzy, dramaturdzy i aktorzy pracują nad projektami teatralnymi do których bazą są reportaże, wywiady, artykuły prasowe i inne materiały dokumentalne. Oprócz rezydencji artystycznej Sopot Non-Fiction to również prezentacje spektakli, które powstały jako efekt poprzednich edycji festiwalu.

Plener Malarski organizowany przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji  12 – 18.07. 2021r.

*szczegóły wkrótce

 

  • Jest możliwość aplikowania na pojedyncze wydarzenia kulturalne/zbiórki/ inne działania w obszarze kultury, które będą umieszczane na naszej stronie internetowej jako osobny news.