KALENDARZ SOPOCKI WCIĄŻ PEŁEN JEST CIEKAWYCH WYDARZEŃ – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM AKCJONARIUSZEM W MIEŚCIE

Wolontariat   12 lipca 2017   Możliwość komentowania KALENDARZ SOPOCKI WCIĄŻ PEŁEN JEST CIEKAWYCH WYDARZEŃ – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM AKCJONARIUSZEM W MIEŚCIE została wyłączona

Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych, Festiwal „W Ramach Sopotu”, czy Koncert dla Mieszkańców to tylko niektóre popularne wydarzenia z sopockiego kalendarza, w  których oczywiście możesz uczestniczyć …my jednak proponujemy udział niezwykły, nieoczywisty, aktywny  – skorzystaj z naszej oferty i zostań SOPOCKIM WOLONTARIUSZEM – AKCJONARIUSZEM! Dzięki temu znajdziesz się w samym centrum  ciekawych wydarzeń!

Za nami Literacki Sopot, Sopot Film Festival, Festiwal Muzyczny Sopot Classic, Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Wszystkie te wydarzenia wspierali wolontariusze: niezależnie od pogody, zawsze z uśmiechem i dobrą energią – DZIĘKUJEMY, ŻE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ!! 

Fotograficzną relację z działań sopockich akcjonariuszy znaleźć można na naszym fb. 

Dlaczego warto dołączyć do grona sopockich akcjonariuszy?

bo to wyjątkowa okazja, żeby poznać kulisy organizacji prestiżowych wydarzeń, działać ramię w ramię z twórcami, zdobywać bezcenne doświadczenia, być w gronie aktywnych,

to też realne wsparcie dla organizatorów,

to  dobra okazja do promocji wolontariatu – w ten sposób pomożesz nam pokazać różne oblicza wolontariatu obalając stereotyp, że wolontariat to tylko pomoc społeczna. Pokażemy wolontariat w kulturze, sporcie, w rozrywce, w działaniach edukacyjnych i artystycznych i wiele więcej,

bo warto być aktywnym właśnie w Sopocie 😉

Co oferujemy?

  • udział w ciekawych wydarzeniach
  • kontakt z  kreatywnymi ludźmi
  • wsparcie koordynatora wolontariatu
  • zaświadczenie o wolontariacie lub/i referencje
  • jak zwykle miłe sopockie gadżety
  • mnóstwo dobrej energii 😉

Co trzeba zrobić?

Jeśli zainteresowała Cię konkretna oferta – aplikuj, a my skontaktujemy się z Tobą. Możesz też wypełnić ogólny formularz zgłoszeniowy wolontariusza dostępny tutaj.

Jeżeli jednak potrzebujesz więcej informacji, nie możesz się zdecydować – przyjdź do nas – zapraszamy. Czekamy na Ciebie w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Marynarzy 4.

Kontakt telefoniczny: 690 595 033; 58 341 835

 

Zadanie „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” jest realizowane przez Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji we współpracy z Urzędem Miasta Sopotu oraz finansowym współfinansowaniu Gminy Miasta Sopotu i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.