ZOSTAŃ SOPOCKIM WOLONTARIUSZEM  spotkanie informacyjne 4 lipca (środa) godz. 17:00

Wolontariat   25 czerwca 2018   Możliwość komentowania ZOSTAŃ SOPOCKIM WOLONTARIUSZEM  spotkanie informacyjne 4 lipca (środa) godz. 17:00 została wyłączona

ZOSTAŃ SOPOCKIM WOLONTARIUSZEM
spotkanie informacyjne

Czas wakacyjny to idealny moment, by zdobyć nowe doświadczenia, znajomości, sprawdzić siebie w nietypowych sytuacjach. To wszystko może zapewnić wolontariat. Spotkanie, na którym dowiesz się w jakie sopockie wydarzenia możesz się zaangażować odbędzie się już 4 lipca w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.

Sopot Film Festival 2018Sopot ClassicLiteracki SopotFestiwal Fotografii „W Ramach Sopotu” czy oferty sportowe MOSiR SopotSopocki Klub Lekkoatletyczny/Stadion Leśny czy Sopocki Klub Żeglarski to tylko niektóre z propozycji otwartych na wolontariuszy. Włączenie w wolontariat to bezcenne doświadczenia, ale przede wszystkim zaangażowanie w „obywatelski Sopot”. Mieszkańcy miasta, którzy do tej pory wzięli udział w wolontariacie organizowanym w sferze kultury, sportu, edukacji, czy rozrywki mówią, iż przełamali swoje mentalne bariery i znaleźli się w samym sercu sopockich wydarzeń. Wolontariat akcyjny otwiera, rozwija, ale także dostarcza niezapomnianych wrażeń.

SPOTKANIE DOTYCZĄCE WOLONTARIATU AKCYJNEGO
Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu 
ul. Marynarzy 4, sala nr 1
4 LIPCA BR., GODZ. 17.00

Nie możesz przyjść na spotkanie, a jesteś zainteresowany wolontariatem? Nic straconego!
Indywidualne spotkania o wolontariacie możliwe są każdego dnia roboczego w siedzibie Centrum.
Wejdź na www.wolontariat.sopot.pl i aplikuj na oferty lub napisz: z.ostrowska@wolontariat.sopot.pl

Inspiracji na swój wolontariat można także szukać oglądając wystawę fotograficzną Aktywni w Sopocie. Różne Oblicza Wolontariatu – wystawa która przed Sopoteka gości do 29 czerwca br.

Na zachętę filmik z akcji w sezonie 2017:
https://www.youtube.com/watch?v=UJ_QMToxgks