Szkolenie POKOLENIA – KOMUNIKACJA, MOTYWACJA, DZIAŁANIA”. | 30 MAJA, godz. 16.30-18.30

      Możliwość komentowania Szkolenie POKOLENIA – KOMUNIKACJA, MOTYWACJA, DZIAŁANIA”. | 30 MAJA, godz. 16.30-18.30 została wyłączona

Zapraszamy sopockich przedstawicieli NGO’S i Instytucji pracujących z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami na bezpłatne szkolenie pn.: „Pokolenia – komunikacja, motywacja, działania”. Na szkoleniu poruszymy tematykę różnic międzypokoleniowych i ich wpływu na komunikację.

✅Szkolenie odbędzie się 30 maja br. ✅w godz. 16.30-18.30

✅w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, przy ul. Marynarzy 4, w sali nr 1.

Rekrutacja do 28 maja pod linkiem —-> APLIKUJ

Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie udziału w szkoleniu – do 29 maja

Każde pokolenie ma własny styl, a każde czasy mierzą się ze swoimi problemami. Podczas szkolenia spróbujemy odpowiedzieć na pytania:

  • Jak radzić sobie z zalewem informacji i docierać do tych, które są wartościowe?
  • Co to jest cyfrowa demencja i cyfrowa dedukcja i jaki w tym wszystkim ma udział dopamina? Jak radzić sobie z współczesnymi wyzwaniami?
  • Czym charakteryzują się pokolenia, kim są boomersi, jakie cele przyświecają millenialsom, jak życie widzą Zetki i Indygo, no i kim są Alphy?

Na szkoleniu dowiesz się jak komunikować się z poszczególnymi pokoleniami, jakie działania ich przyciągają, a o jakich lepiej zapomnieć. Które media są na topie dla poszczególnych grup i czym jest promocyjny vintage.

TRENERZY:

Dorota Bury

Przewodnik i mentor w komunikacji, licencjonowany trener Structogramu®, trener rozwoju osobistego. Jej głównym zainteresowaniem jest szeroko pojęta komunikacja w kontekście relacji z samym sobą, komunikacji z klientem, czy komunikacji wewnątrz zespołu oraz radzenie sobie ze stresem wykorzystując metodę uważności. Organizatorka i współorganizatorka wielu imprez dla miasta i jego mieszkańców, działa w Stowarzyszeniu Pozytywni. Od niedawna w Studio 83-200 prowadzi swój autorski program Benestrofy Kobiet.

dr Marcin Karwowski

Trener, coach, doradca, mentor. Absolwent studiów z zakresu zarządzania informacją, infobrokerstwa i bibliotekarstwa. Koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych, konkursu grantowego Pozytywne wsparcie, prezes Stowarzyszenia POZYTYWNI. Manager w kilkunastu zespołach, koordynator kilkudziesięciu projektów, trener z ponad 20 tys. godzin doświadczenia. Zwolennik niesztampowych działań, niecodziennych rozwiązań, zmieniania niezmienialnego i optymalizowania oraz ucyfryzawiania wszystkiego co możliwe. Dyrektor instytucji kultury.