Oferty

Wsparcie w nauce języka polskiego dla dzieci z Ukrainy | Fundacja Meander, Centrum Wsparcia Ukrainy w Sopocie

Fundacja Profilaktyki i Promocji Zdrowia Meander od lat wspiera zagrożone wykluczeniem społecznym  sopockie dzieci i młodzież tworząc dla nich bezpieczne i przyjazne miejsce jakim jest Grandklub Meander. Jest to projekt… Read more »

„Wolontariat z misją na rzecz dzieci i młodzieży!” | MOPS – Piecza Zastępcza

Wolontariat z misją na rzecz dzieci i młodzieży | Sopot 2024 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Sopocie – Dział Pieczy Zastępczej zaprasza Wolontariuszy/szki do współpracy przy promowaniu rodzicielstwa zastępczego podczas… Read more »

Pola Nadziei na Pomorzu-zapraszamy wolontariuszy_szki do kwestowania na rzecz Pomorskich Hospicjów/ 14 kwietnia SOPOT

Już 14. 04. 2024 wielki Finał Pól Nadziei na Pomorzu! Czym są Pola Nadziei? Ogólnopolską akcją na rzecz wsparcia działania hospicjów oraz szerzenia idei opieki paliatywnej. Jest to akcja pełna… Read more »

Podsumowanie Akcji SOPOCIANIE SOPOCIANOM NA WIELKANOC 2024 | dziękujemy!

Jesteśmy wzruszeni i pozytywnie zbudowani ogromem dobra i życzliwości,  które włożyliście w przygotowanie wielkanocnych kartek i upominków w ramach akcji Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc 2024. Udało się przygotować  150 upominków,… Read more »

Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc 2024

Wielkanoc nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią tchnienie wiosny, są to doskonałe okoliczności aby zrobić coś dobrego. Startuje Akcja Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc, w której chodzi właśnie o gest… Read more »

POMAGAMY JAK MOŻEMY. ZBIÓRKA DARÓW DLA WALCZĄCEJ UKRAINY. | 26 luty – 8 marca 2024

W 2024 roku mija 10 lat od napaści Rosji na Ukrainę i 2 lata od wybuchu pełnoskalowej wojny. Niestety dla wielu z nas konflikt ten spowszedniał. Dodatkowo obecne protesty rolników,… Read more »

Akcja Róża od św. Walentego 2024 | zapraszamy Wolontariuszy_szki!

AKCJA RÓŻA OD ŚWIĘTEGO WALENTEGO 2024 Wiecie że Św. Walenty jest patronem osób chorujących umysłowo i psychicznie? 14 lutego odwiedzamy i wręczamy róże pacjentom oraz pracownikom zamkniętych i dziennych oddziałów… Read more »

Razem z Fundacją Meander szukamy wolontariuszy-korepetytorów z matematyki oraz j.angielskiego | Oferta od zaraz!

Fundacja Profilaktyki i Promocji Zdrowia Meander od lat wspiera zagrożone wykluczeniem społecznym  sopockie dzieci i młodzież tworząc dla nich bezpieczne i przyjazne miejsce jakim jest Grandklub Meander. Jest to projekt… Read more »

Sopocianie Sopocianom na Święta 2023

SOPOCIANIE SOPOCIANOM NA ŚWIĘTA 2023! Tradycją jest, że Sopocianie potrafią dzielić się dobrocią przez cały rok…a przed Świętami Bożego Narodzenia robią to w szczególny sposób, czego dowodem jest cykliczne wydarzenie:… Read more »

„Wspieraj Seniora” – zostań wolontariuszem/wolontariuszką! | Akcja trwa do 31 grudnia 2023 roku

Wolontariusze poszukiwani! Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji od wybuchu pandemii COVID-19 czyli od marca 2020 roku we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w… Read more »