S.O.S. STRES. JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM? SZKOLENIE | 19-20 LISTOPADA 2022

      Możliwość komentowania S.O.S. STRES. JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM? SZKOLENIE | 19-20 LISTOPADA 2022 została wyłączona
Wracamy z propozycją  szkolenia dla wszystkich tych, którzy czują, że utracili kontrolę i odczuwają stres związany ze zmianami lub ich brakiem.
Jeśli w jakimś stopniu dotyczy to być może Ciebie – zapisz się i przyjdź na 2-dniowe szkolenie! 

Dwudniowe szkolenie odbędzie się 19 i 20 listopada (sobota i niedziela) w godzinach 9.30-17.30 w Akademii Don Kichota  (aleja Niepodległości 829, Sopot).

Uwaga! Szkolenie nieodpłatne, ale liczba miejsc ograniczona (grupa liczy 12 osób). Do zgłoszeń zapraszamy pełnoletnich mieszkańców Sopotu,w szczególności wolontariuszy_szki, którzy/które na co dzień wspierają Seniorów w ramach projektu „Wolontariat Sąsiedzki” oraz osoby, które są zainteresowane taką formą wolontariatu w naszym mieście 🙂

Czekamy również na społeczników, aktywistów i pracowników sopockich organizacji
pozarządowych, zdecydowanych na pełny udział w szkoleniu (2 dni po 8 godzin), i którym zależy
na:
  • Oswojeniu tematu stresu.
  • Sprawdzeniu i rozbrojeniu własnych czynników lub sytuacji, które Cię stresują.
  • Poznaniu sposobów radzenia sobie z napięciem, które generuje stres.
  • Praktykowaniu świadomego oddechu, techniki relaksacji i uważności.

Zgłoszenia do 15 listopada [klik->] TUTAJ. Udział w szkoleniu potwierdzimy do 17 listopada.

Szkolenie poprowadzi:

DOROTA BRZEZIŃSKA – psycholog, trenerka i edukatorka. Prowadzi zajęcia akademickie na Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Wspiera procesy rozwiązywania konfliktów w oparciu o dialog. Pomaga pracownikom instytucji oraz nieformalnym grupom w projektowaniu i wprowadzaniu zmian. Ma doświadczenie pracy w Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM), Europejskim Centrum Solidarności oraz Muzeum Miasta Gdyni. Realizowała wiele projektów edukacyjnych, kulturalnych i społecznych w kilku organizacjach pozarządowych w Trójmieście. Po ponad 10 latach pracy w różnych instytucjach i organizacjach, założyła „Dobrą Pracownię”. Zajęcia prowadzi autentycznie, interaktywnie, podążając za procesem i energią w grupie. Łączy wiedzę z doświadczeniem. Program buduje tak, aby dużo ćwiczyć, dyskutować i dawać przestrzeń do sprawdzania, jakie techniki i narzędzia służą uczestnikom Jej przedsięwzięć. O proponowanym szkoleniu mówi:

„Nie obiecuję, że po szkoleniu będziesz płynąć przez potok życia bez stresu. Zapewniam jednak, że zajmiemy się rozbrajaniem stresu i budowaniem tamy czy mostów, które wzmocnią Twój organizm w radzeniu sobie ze stresującym zalewem myśli, uczuć czy zachowań.”

POBIERZ [KLIK->] Prezentacja szkolenia