Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc 2023

      Możliwość komentowania Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc 2023 została wyłączona

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Sopocki Wolontariat wraz z Urzędem Miasta Sopotu i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza mieszkańców Sopotu oraz uczniów sopockich szkół do włączenia się w wielkanocną akcję „Sopocianie sopocianom na Wielkanoc”.

Jest to cykliczna akcja, która w okresie  przedświątecznym zarówno zimą jak i wiosną powoli się wpisuje się w tradycję naszych działań na rzecz samotnych Seniorów. Spróbujmy  poprzez symboliczny gest przekazania im kartki z życzeniami zatroszczyć się o nich. Może zwykła kartka będzie okazją do krótkiej rozmowy i wlania otuchy w serce?

Jak można włączyć się w akcję?

Wystarczy przygotować  wielkanocną kartkę z własnoręcznie wypisanymi życzeniami, przynieść stroik świąteczny, wiosenne kwiatki w doniczce:

  • można także dołączyć do życzeń coś słodkiego lub wielkanocną/wiosenną ozdobę, np. na świąteczny stół.
  • Jeśli chcesz pochwal się swoją pracą twórczą i zachęć tym samym innych do działania! Zrób sobie wiosenne zdjęcie z wykonanym stroikiem, kartką albo przygotowanymi upominkami 🙂 – wyślij nam  zdjęcia na  adres mailowy: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl lub na messengera Sopocki Wolontariat wraz ze zgodą na ich wykorzystanie, a my umieścimy je na naszym profilu FB/Sopocki Wolontariat
  • upominek można wręczyć osobiście swojemu sąsiadowi/swojej sąsiadce lub przynieść do Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Marynarzy 4  do 3 kwietnia w godzinach 8.30 – 16.30.

Nasi wolontariusze w dniach 4 –7 kwietnia przekażą upominki samotnym i potrzebującym wsparcia Seniorom z Sopotu.

Jeśli chcesz pomóc w dostarczaniu upominków Seniorom? Zgłoś się:

Więcej informacji wolontariat.sopot.pl | p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl

| 729 863 777 | wydarzenie na fb/Sopocki Wolontariat

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative. This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.