DOBRE MIEJSCE – wsparcie wolontariuszy w działaniu. | Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY 2023

      Możliwość komentowania DOBRE MIEJSCE – wsparcie wolontariuszy w działaniu. | Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY 2023 została wyłączona

DOBRE MIEJSCE – WSPARCIE WOLONTARIUSZY W DZIAŁANIU.

„Dobre miejsce” to zaadoptowana przestrzeń, która mieści się w budynku przy ul. Marynarzy 4. Przeznaczona jest do spotkań dla wolontariuszy/szek, koordynatorów wolontariatu oraz do prowadzenia konsultacji psychologicznych dla sopockich wolontariuszy/szek, aktywistów/tek. 

Zapraszamy!!

Dzięki inicjatywie Wolontariuszek związanych z Centrum Wsparcia Ukrainy w Sopocie  oraz działających na rzecz sopockich Seniorów w ramach projektu „Wolontariat sąsiedzki – wsparcie sopockich seniorów” udało się stworzyć z końcem lipca br. miejsce przyjazne wolontariuszom i koordynatorom wolontariatu w Sopocie.

Miło nam zaprezentować DOBRE MIEJSCE, które znajduje się pod dobrze znanym Wam adresem 👉Marynarzy 4 w Sopocie.
Wolontariusze będą mogli odnaleźć tam przyjazną
przestrzeń do spotkań i wzajemnego zrozumienia w pakiecie z dobrą kawą.☺️
Można w niej skorzystać z :

 1. konsultacji psychologicznych dla wolontariuszy, społeczników,aktywistów z Sopotu
 2. interwizji,
 3. wsparcia animatora wolontariatu,
 4. zorganizować spotkanie dla wolontariuszy przed wydarzeniem akcyjnym,
 5. zaanimować coś wspólnie i pobyć razem 🙂

  Przestrzeń jest dostępna od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym/mailowym 729 863 777 | p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl

  Harmonogram konsultacji psychologicznych dostępny w grafice poniżej 👇👇

  Dziękujemy Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego za możliwość realizacji inicjatywy.

  „Projekt dofinansowany w ramach Funduszu Nowy Akumulator Społeczny, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz ze Środków Gminy Miasta Sopotu.”