Jak działa wolontariat w Sopocie? Otwarte spotkanie dla organizatorów wolontariatu i koordynatorów szkolnego wolontariatu| 10 maja 2023

      Możliwość komentowania Jak działa wolontariat w Sopocie? Otwarte spotkanie dla organizatorów wolontariatu i koordynatorów szkolnego wolontariatu| 10 maja 2023 została wyłączona

Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące organizacji wolontariatu, współpracy z wolontariuszami w Sopocie, które odbędzie się  10 maja (środa), o godz. 13.30  w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Marynarzy 4, w sali nr 1.

Zapraszamy zarówno przedstawicieli sopockich Ngo’sów, Instytucji, Szkół, gdzie z powodzeniem działa wolontariat, jak i przedstawicieli tych miejsc, gdzie wolontariat mógłby dopiero rozwinąć skrzydła.

Celem spotkania jest:

– przedstawienie możliwości  współpracy z Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu,

– przyjrzenie się potrzebom związanym z organizacją wolontariatu, współpracą z wolontariuszami, motywowaniem wolontariuszy etc.

Majowym spotkaniem chcemy zapoczątkować CYKL SPOTKAŃ,  który będzie pomocny i posłuży rozwojowi wolontariatu w  instytucjach, organizacjach, szkołach.

Będę wdzięczni za potwierdzenie udziału do 9 maja br. na adres mailowy p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl