Szkolenie: Pierwsza pomoc, postępowanie, teoria i praktyka. | 26.10.2023 r. | WOLONTARIAT SĄSIEDZKI NA RZECZ SENIORÓW

      Możliwość komentowania Szkolenie: Pierwsza pomoc, postępowanie, teoria i praktyka. | 26.10.2023 r. | WOLONTARIAT SĄSIEDZKI NA RZECZ SENIORÓW została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na 2-godzinne szkolenie z „Pierwszej pomocy medycznej”  dla sopockich wolontariuszy_szki. Zaproszenie kierujemy także do osób wspierających i zainteresowanych wspieraniem seniorów.

ZAPISY: https://forms.gle/DdRuxjozJqKvi3Va6

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ: 26 października (czwartek) w godz. 18.00-20.00 w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Marynarzy 4, Sopot, sala nr 1.

Szkolenie poprowadzi: Robert Rogal, współzałożyciel i ratownik Trójmiejskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.

Podczas szkolenia w praktyczny sposób odświeżycie wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Będzie także okazja do zadawania pytań z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej szczególnie osobom starszym.

Szklenie odbędzie się w ramach tzw. „czwartkowych spotkań dla wolontariuszy sąsiedzkich”, które systematycznie organizujemy w ramach projektu „Wolontariat Sąsiedzki – wsparcie sopockich seniorów”.

Nasze spotkania mają charakter samopomocowy oraz edukacyjny. Jest to świetna okazja, żeby poznać się w gronie wolontariuszy, podzielić się tym, co u nas słychać albo dowiedzieć się JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM/SZKĄ SĄSIEDZKIM?

Liczba miejsc ograniczona 🙂